אודות עורך דין שאול דבח

אני מאמין בכל ליבי, שלכל עורך דין, לכל משפטן יש את האש והלהבה שמניעות אותו, כמו כן לכל אחת ואחד מציבור עורכי הדין, יש את הסיבות שהביאו אותם לעסוק במקצוע התובעני שלנו וכן את "האני מאמין" וקוד התנהלות המלווים אותנו בייצוג לקוחות שפונים אלינו בעיתות משבר ושבר בחייהם.

לא אחת ולכל מי שמעוניין לשמע, אני תמיד מצהיר בריש גלי ובצורה חד משמעית…במשרדי אין תיקים !! אלא בני אנוש – לקוחותיי, שפנו אליי בזמן מצוקה ושבר נוראי בחייהם. תפקידי לסייע בידם לצלוח את התקופה הקשה בצורה המיטבית, כאשר טובת הלקוחות הינה בראש סדר העדיפויות.

מקצוע עריכת דין הינו מהמקצועות המאתגרים והמורכבים גם יחד.

השקפת עולמי הינה שאנו ציבור עורכי דין, בהגדרת המקצוע הרשמית שלנו, משפטים המייצגים את הלקוחות, אבל יחד עם זה ובאותה נשימה ואולי חשוב יותר, אנו נקודת האור, הכתף התומכת, האוזן הקשר והסלע האיתן בחייו של אותם לקוחות ובני משפחתם לאורכו של כל ההליך המשפטי ומהווים חומה בצורה, שבין היתר שומרת על המשפחות המלוות את הלקוח, שלא יקרה בסופו של יום, מצב בו נחלנו הצלחה משפטית בתיקים אך במקביל המשפחה התפרקה.

הדברים יפים לכל עמיתיי עורכי ועורכות הדין, אך שבעתיים לעוסקים בתחום התמחותי – המשפט הפלילי ותעבורה ודיני המשפחה וגירושין וזאת גם בתיקים בהם אני מגשר.

בחרתי להקים ולייסד את משרדי לפני שני עשורים, כאשר תחום התמחותי הינו המשפט הפלילי ותעבורה, גירושין ומשפחה, בעיר בה אני מתגורר – ראשון לציון וזאת מתוך רצון להנגיש לציבור ליווי משפטי מהמעלה הראשונה.

טיפול בלקוחות בוודאי עת מדובר בהליכם פליליים ותעבורה ובתיקי משפחה וגירושין, הינו בגדר דיני נפשות וביראת כבוד זו אני מטפל בקהל לקוחותיי.

בחלוף השנים וכשבקריירה המשפטית שלי מאות, אם לא אלפי לקוחות מרוצים שכל אחד ואחת מהם עולם שלם, אני סבור שבחירתי הייתה נכונה.

אין סיפוק כמו הסיפוק בסיום תיק משפטי מורכב שהתנהל שנים לא מעטות ודרש מהלקוחות תעצומות נפש לא מבוטלות, לקבל מהלקוחות ובני משפחתם, לציון כאות תודה על העבודה המשפטית והיחס האישי שהניבו את ההצלחה המשפטית, לחיצת יד, חיבוק אמיץ ומילת תודה שמועלית על הכתב. 

שלכם,
שאול דבח, עורך דין

 
עורך דין פלילי

 משרד בוטיק למשפט פלילי ותעבורה, גירושין ומשפחה
שחרט על דגלו אמינות מקצוענות ויחס אישי לכל לקוח

דילוג לתוכן