הסכם גירושין

לטעמו של עורך דין גירושין שאול דבח, הליך גירושין הינו הליך קשה, אם לא מהקשים שיעבור אדם במהלך חייו הבוגרים ויש בו להשפיע השפעה כמעט מוחלטת על כן פן בחיים, החל מקריירה, עובר דרך מצב כלכלי וכלה בדבר החשוב ביותר, הילדים ומערכת היחסים והקשר הרציף עמם.

משפחה מתפרקת על רקע יםהמחשבה או החתירה או ההבנה שיש צורך לערוך הסכם גירושין, יכולים לבוא ולהתעורר אצל לקוחות, בין אם כאופציה ראשונה ובין אם כאפשרות שהופכת להיות רלוונטית במהלך ניהול תיק גירושין, הסכם גירושין שעורך עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, הינו הסכם יסודי, מקיף וכזה שכולל את כל המחלוקות בין הצדדים והלכה למעשה מהווה עבורם את פרשת הדרכים והמתווה לחייהם מעתה, כזוגות גרושים ובוודאי כאשר יש לצדדים ילדים משותפים.

 

ישנם מקרים, בהם אל משרדו של עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, פונים בעל ואישה, בני זוג בצוותא ומבקשים שאסייע בידיהם ואבנה עבורם הסכם גירושין, תוך הבנה שהסכם שייחתם ויאושר, יש בו למנוע הליך משפטי סבוך, יקר וכזה ששואב כוחות נפשיים ואורך לעיתים שנים רבות.

 

תוך אותה הבנה שצוינה לעיל, לעיתים אל משרדו של  עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, מגיע לקוח, צד אחד בגפו ומבקש שאערוך עבורו הסכם גירושין. במקרה , שיועבר לצד השני לבחינה והערות והארות, תוך חתירה לסיום ההליך ללא צורך בהגשת תובענות והתנהלות ארוכת שנים.

 

וכפי שציינתי בפתיח, ייתכן ובעת ניהול תיק גירושין “קלאסי” על ידי עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, קורה לא אחת שהצד השני שמבין שמהלך התיק נוטה לטובת הצד שמשרדי מייצג, פונה אלינו בבקשה לבחון אפשרות של “הפסקת אש” וחתירה להסכם גירושין.

 

במקרה זה, עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, טרם ערכית הסכם הגירושין, מוודא שהלקוח אותו הוא מייצג, שותף להבנות, להסכמות ובעצם מבין על מה הוא חותם ולא מתנהל כמובל, אלא כשותף מלא.

 

בניית הסכם גירושין היא מלאכת מחשבת ועורך דין משפחה וגישור שאול דבח, מתמחה בבניית הסכמי גירושין שיש בהם למקסם את האינטרסים של לקוחות משרדו, תוך שימת דגש על כל פרט ופרט ואי התפשרות על לא פחות ממצוינות.

הסכם הגירושין כאמור מתייחס ונותן ביטוי לכל המחלוקות.

 

הנושאים המרכזיים בהסכם 

  • משמורת הילדים ואופן חינוכם.
  • הסדרי ראיית הילדים.
  • מזונות הילדים.
  • חלוקת הרכוש.
  • הגט.

הסכם גירושין על פי הוראות החוק, מעלים על הכתב וניתן ליתן לו תוקף משפטי, תוקף של פסק דין, בבית המשפט לענייני משפחה ו/או בבה”ד הרבני האזורי – עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח מלווה את הצדדים, גם בהליך מול בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הרבני בדרך לאישור הסכם הגירושין.

אישור הסכם הגירושין אינו דבר של מה בכך ובה”ד ו/או בהמ”ש אינם חותמת גומי. לשם אישור ההסכם נקבע דיון שבמהלכו מייצג את הלקוחות עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח ובהמ”ש ו/או בה”ד מנסים לבחון האם על ההסכם חתמו הצדדים מרצונם החופשי ולאחר שהבינו את האמור בו. במידה ועולה חשש כי מי מהצדדים לא הבין סוגיה כל שהיא המעוגנת בהסכם או לא התכוון למה שכתוב בהסכם, בהמ”ש יורה על השינוי טרם האישור.

כמובן שבשני עשורים של קריירה ענפה וניסיון רב שנצבר,  עורך דין גירושין ומשפחה שאול דבח יודע לאבחן מתי כדאי לערוך הסכם גירושין ומתי הדבר מיותר ולשם כך נועדה פגישת היוועצות במשרדו.

הניסיון של עורך דין גירושין בראשון לציון שאול דבח – ניסיון שיעמוד לרשותכם כמובן, אין אנו ממהרים לבצע מהלכים משפטיים וכל אדם ו/או אישה הפונים אל משרדו של עו”ד דבח, טרם החלטה בדבר הטיפול, והנסיבות האישיות שלהם נבחנות בקפידה.

יודגש שהסכם גירושין אינו הסכם כניעה או וויתורים על זכויות בסיס , ממש לא. בהסכם הגירושין הלקוחות בעצם חוסכים מעצמם התנהלות ארוכת שנים בבתי המשפט בערכאות השונות, על כל המשתמע מכך וזאת תוך שעורך דין משפחה וגירושין שאול דבח עומד על המשמר ומוודא שכל הזכויות של קהל לקוחותיו, ממומשות אחת לאחת.

 

יודגש שכחלק מהשירות אותו מעניק ללקוחות המשרד, עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, עומד לרשות הלקוחות גם שנים ארוכות לאחר החתימה על ההסכם, תוך שבמידה ויש צורך, שב להסביר או לחדד דבר מה שלא היה ברור ואף לעיתים, פונה אל מי מהצדדים בהתראה על הפרה של האמור בהסכם וזאת טרם נקיטת הליכים משפטיים.

אבא אמא ושני ילדים

והנה סיפור מהחיים…

חלקם של הסכמי הגירושין שבונה עבור הלקוחות, עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, הם הסכמים “רגילים” שמבוססים על כל ראשי הפרקים שיש בהם לסיים את כלל המחלוקות בין הצדדים וכמובן להבטיח, ככל שניתן, המשך התנהלות תקינה לאחר הגירושין – יחד עם זאת בקריירה ארוכת שנים המתפרשת על שני עשורים, יצא ל עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, במסגרת בניית הסכם גירושין, לדון ולהתייחס למחלוקות שנכנה “לא שגרתיות” וכאלו שאינן שכיחות. דוגמא למקרה שכזה הינו, בני זוג בני המעמד הגבוה, משתי משפחות מיוחסות, שפנו אל משרדי בצוותא ומעבר לכל המחלוקות הברורות מאליהן, ניהל באמצעות עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, משא ומתן שהתפרש על שעות עבודה רבות והסתיים הרבה לאחר שיתר פרטי ההסכם סוכמו ונחתמו – אודות חלוקת ימים ושימוש ברכב אספנות שהיה ברשותם – ממש כך. שני הצדדים סרבו למכור את הרכב בשוק החופשי וכמובן כל צד רצה לרכוש את חלקו של הצד השני ברכב –  הצעתו היצירתית של עורך דין משפחה ומגשר דבח שאול, לפיה הרכב יהיה לרשות הצדדים לסירוגין על פי מתווה שנבנה וכמובן בימים החשובים לכל צד (יום הולדת וכיוצא בזה) הרכב יהיה בחזקתו – הפורמט הזה התקיים בשלווה ובהצלחה יתרה, עד שהרכב פשוט, נגנב!!! 

 

אין לראות במאמר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי.

 

כותב המאמר הינו עורך דין המתמחה בדיני משפחה וגירושין ומייצג בכל הערכאות.

משרד : משה לוי 11 (בית UMI), קומה 4 – ראשל”צ.

טלפון רב קווי: 03-5094509 פקס :153-3-5096509

נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 0522-340999

בקרו באתר המשרד בכתובת : www.ds-lawyer.co.il

 

חתימה על הסכם גירושין

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו דיני גירושין משפחה  על כל סוגי הנושאים ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער ובתי דין למשפחה.

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל”צ.
טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509
נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999
בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. 

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליכי משפחה.

 

לשיתוף המאמר

לשתף בפייסבוק
לשתף בלינקדין
לשתף במייל
לשתף בווצאפ

לקבלת עדכונים

לקבלת מידע נוסף ועדכונים חשובים בנושא

 
דילוג לתוכן