ייצוג נפגעת עבירה – עורכת דין שהותקפה במשרדה​

תיק במשטרה – תקיפת עורכת דין. עו"ד פלילי דבח שאול מייצג את עורכת הדין נפגעת העבירה. במהלך יולי 2013, פנתה אל משרדי, עורכת דין ממרכז הארץ. נסערת והמומה, גוללה בפניי את סיפורה המזעזע, כיצד הותקפה במשרדה, על ידי לקוחה ושתי בנותיה של הלקוחה.

עורכת הדין אף הביעה את הבושה שהיא חשה לנוכח המעמד אליו נקלעה ובקשה להיוותר בעילום שם.שירותיי המשפטיים נשכרו לצרך פעולה מול שלושה גורמים:

משטרת ישראל

לשכת עורכי הדין בישראל

פרקליטות פלילית

החשיבות בליווי עורך דין פלילי, את נפגעת העבירה, הינו חשוב לא פחות מטיפול בנאשם.

מייד לשכת עורכי הדין יודעה בדבר, מכתב למשטרת ישראל יצא מטעמם והח"מ עומד בקשר עם היחידה החוקרת, למען מיצוי הדין עם התוקפות.

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.
במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.
טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509
נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999
בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

 

לשיתוף המאמר

Share on facebook
לשתף בפייסבוק
Share on linkedin
לשתף בלינקדין
Share on email
לשתף במייל
Share on whatsapp
לשתף בווצאפ

לקבלת עדכונים

לקבלת מידע נוסף ועדכונים חשובים בנושא