עבירות כלליות

משרדנו מעניק יעוץ משפטי מקצועי ויסודי, בכל הרבדים השונים של העבירות הכלכליות – “עבירות הצווארון הלבן”, אשר נוגעות לפעילויות עסקיות שונות.

עבירות כלכליות, אלו עבירות שנעשות תוך כדי הפעילות העסקית של החברה, הארגון או העסק ויכולות להיות ברובד הפנימי, של הפרת אמונים, לקיחת שוחד, קבלת דבר במרמה, זיוף, גניבה וכדו’ אך גם ברובד הרחב יותר של העסק, בעבירות על חוקי מכירת דלק וגז, איכות הסביבה ועוד.

אנו מלווים כל לקוח ביעוץ משפטי, אישי, ואמין. חשוב לנו להעניק ללקוח, את מלוא תשומת הלב, ולהתייחס לכל פרט ולו הקטן ביותר, על מנת להשיג את התוצאה המשפטית הטובה ביותר עבורו.

בעבירות כלכליות מעורבים פעמים רבות, אנשי עסקים ידועים ומובילים במשק ולכך נדרש טיפול משפטי רגיש ודיסקרטי.

מדובר בעבירות אשר יכולות להסתיים בקנס אך במקרים מסוימים במאסר בפועל. ולכן, החשיבות הרבה, שישנה, לקבלת יעוץ משפטי, כבר בשלבים הראשונים, לשם מזעור נזקים ומניעת החמרת המצב.

יש לנו את כל הידע והניסיון בתחום זה, ואנו דוגלים במקצועיות משפטית, עדכנית, מעמיקה וברמה גבוהה ביותר.

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ”ח.
במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל”צ.
טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509
נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999
בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו”ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

 

לשיתוף המאמר

לשתף בפייסבוק
לשתף בלינקדין
לשתף במייל
לשתף בווצאפ

לקבלת עדכונים

לקבלת מידע נוסף ועדכונים חשובים בנושא

 
דילוג לתוכן