052-2340999

שאול דבח - עורך דין פלילי בראשון לציון
מומחה למשפט פלילי
יושב ראש הפורום הפלילי במחוז מרכז של לשכת עורכי דין

03-5094509

052-2340999

1533-5096509

shauldabbahlaw@gmail.com​

שאול דבח - משרד עורך דין

מומחה למשפט פלילי
יושב ראש הפורום הפלילי במחוז מרכז של לשכת עורכי דין

עורך דין פלילי בראשון לציון

משרד עורך דיו פלילי בראשון לציון – שאול דבח עורך דין פלילי בראשון לציון עם עשרות הצלחות בדיני המשפט  הפלילי הוזמן לערוץ 13 על מנת לחוות את דעתו המקצועית לעניין השלכות פעולות המדינה בתקופת הקורונה.

שאול דבח הינו עורך דין פלילי מומלץ בראשון לציון המייצג חשודים ונאשמים במגוון עבירות פליליות בשילוב עם מומחיות בתחום דיני המשפחה.

משרד עורכי דין שאול דבח הינו משרד מוביל בתחום הפלילי ומעניק ללקוחתיו ליווי אישי ומקצועי לכל אורך ההליך הפלילי החל משלב החקירה המשטרתית, שימוע בפני רשויות התביעה ובמידה והוגש כתב אישום המשרד מעניק ייצוג משפטי מקצועי  בכל הערכאות המשפטיות.

למשרד עשרות הצלחות בהובלת תיקי תביעה פלילי עד לנצחון בבית המשפט שמאחוריו עשרות לקוחות מרוצים.

נגן וידאו

המשפט הפלילי עוסק בעבירות שמנוגדות לחוקים ומוגדרות כעבירות פליליות והעונשים עליהן מוגדרים באופן ספציפי בחוק. עורך דין פלילי עוסק בהגנה על נאשמים וחשודים בתחום המשפט הפלילי מתוקף החוק של כל אדם הזכות להגן על חפותו בעזרת עורך דין פלילי שייצג אותו. עבירה פלילית תהיה מוגדרת בדרך כלל כעבירה הפוגעת בסדר הציבורי או פוגעת בצורה פרטנית באדם ועל כן המדינה מעוניינת להעניש אנשים המבצעים עבירות פליליות בין אם כדי להוות דוגמה ובין אם כדי לשלול את החופש של אותו אדם ובכך למנוע ממנו להמשיך להפר את החוקים.

 

תפקידו של עורך דין פלילי

מתפקידו של עורך דין פלילי היא להציג את הנאשם בדרך כזו שתפחית את עונשו, תבטל את האישום ולסייע כבר בשלב החקירה ולוודא שכל ההליכים כנגד החשוד מבוצעים כחוק ולא פוגעים בחירותו או בשמו. עורך דין פלילי בראשון לציון חייב להיות בעל ניסיון בתחום המשפט הפלילי כדי להציג את הנאשם בדרך המיטבית מול בית המשפט ובכך להבטיח את הפסיקה ההוגנת ביותר עבור הלקוח שלו.

 

חוק וסדר במשפט הפלילי

לצורך אכיפת החוקים ושמירה על הסדר, המדינה הגדירה שורה רחבה של פעולות מרתיעות כגון קנסות, שלילת רישיונות ומעצרים. מתוקף תפקידה של מערכת המשפט היא להרשיע אנשים שעברו על חוקים פליליים ולהעניש על פי מה שהוגדר בהתאם לעבירה בחוק. במדינת ישראל המשפט הפלילי מתפרש על מגוון מאוד רחב של נושאים כאשר במידה והנכם מחפשים עורך דין פלילי בראשון לציון, כדאי לברר גם האם הוא מתמחה בפשעים הרלוונטיים עבורכם. התחום הינו בעל היקף רחב והוא כולל:

 • עבירות אלימות
 • עבירות מין
 • עבירות רצח
 • עבירות רכוש
 • עבירות זנות
 • עבירות שוד
 • עבירות סמים
 • עבירות צווארון לבן
 • עבירות סחיטה 
 • עבירות שוחד
 • עבירות מחשב ואינטרנט
 • הלבנת הון ועוד.

 

חשיבות של עורך דין במשפט פלילי

כפי שניתן להסיק מהרשימה, מרבית העבירות המשתייכות למשפט הפלילי קשורות לפגיעה בנפש. לכן המדינה עיגנה בחוק עונשים כבדים עבור אלו המורשעים בעבירות האלה. תפקידו של הפרקליט (הקטגור) הוא לייצג את המדינה ולהרשיע את החשוד בדבר העבירה. מנגד, תפקידו של הסנגור, הלא הוא עורך דין פלילי, הוא לייצג את הנתבע. עורך דין פלילי בראשון לציון, מתוקף תפקידו, מלווה את הנתבע בכל שלב מרגע התערבות המשטרה וזימון/מעצר לצורכי חקירה. כבר בשלבים הראשוניים חשוב לפנות אל עורך דין פלילי כדי לדעת כיצד להתנהל בחקירה, האם החקירה מתבצעת על פי חוק, שחרור ממעצר לצורכי חקירה ועוד. לעיתים כבר בשלב המקדים למשפט ייתכן סיכוי לשחרור ולהוכחת חפותו של החשוד ללא משפט. אם החשדות חזקות דיין כדי להעמיד את החשוד למשפט כמובן שגם בשלב הזה עורך דין פלילי מחויב לעשות כל שביכולתו במסגרת החוק כדי להגן על הנתבע. לשם כך יש צורך משמעותי להכיר את כל רבדיו של המשפט הפלילי ואת כל החוקים הקשורים למקרה של הנתבע.

 

כיצד לבחור עורך דין פלילי מומלץ

כפי שכבר ציינו לעיל, תפקידו של עורך דין פלילי הוא למצוא את הדרך, במסגרת החוק, לבטל את האישומים כנגד הלקוח שלו או להפחית את עונשו למינימום המוגדר בחוק. את כל אלו עליו לבצע כדי להבטיח את החזרה לשגרה של הנתבע במהירות האפשרית ולגרום למינימום נזק להמשך תפקודו בחייו. חשוב להדגיש זאת מכיוון שעל מנת לבחור עורך דין פלילי בראשון לציון בצורה מושכלת, יש להתייחס לעניין ברצינות רבה כפי שמתייחסים לבחירת רופא מנתח. העדיפות היא תמיד לפנות על המנוסה ביותר, בעל מוניטין רב שנים, הצלחות מרובות ורקורד מוכח.  כדי לבחון את הצלחותיו של עורך דין פלילי שאינכם מכירים ניתן לגלוש בעמוד האינטרנט שלו או בעמוד הפייסבוק. עורכי דין רבים מפרסמים את הצלחותיהם בגאווה וככל שיש יותר מאלה כך גם יפרסמו יותר.

 

מחויבות של עורך דין פלילי

לא רק המוניטין והניסיון מכריעים את איכותו של עורך דין פלילי. זכרו שגם התייחסותו האישית כלפי הנאשם היא קריטית לא פחות. עורך דין פלילי צריך להסב את מלוא תשומת הלב לנתבע אותו הוא מייצג כדי לבצע את עבודתו על הצד האיכותי ביותר. לכן חשוב לבחון את זמינותו של עורך דין פלילי ולוודא שאכן פנוי ללקיחת תיק נוסף וכמובן להרגיש שאכן אכפת לו באופן אישי מהנאשם וכל מטרתו היא להגן עליו בדרך הטובה ביותר.

 

עלות שירותיו של עורך דין פלילי בראשון לציון

אנשים רבים נוטים לחשוב שעורך דין פלילי היקר ביותר הוא גם הטוב ביותר. לא תמיד הדבר נכון ומומלץ לבחון ולעשות סקר שוק בין עורכי דין שונים. את זה ניתן לעשות גם באתרי אינטרנט שונים המציעים את שירותי ההשוואות האלו אונליין. הרבה פעמים קורה שהמחיר הגבוה לאו דווקא מציג את העניין שעורך הדין יוכל להגן על הנתבע בצורה הטובה ביותר אלה דווקא את ההיפך, כיוון שסיכויי ההצלחה בתיק מזעריים לדעתו של עורך הדין, דבר שיכול לפגוע לו במוניטין, הוא מצפה לתשלום גבוה מהממוצע. נוסף על כך, יש עורכי דין העובדים על פי שכר טרחה שעתי ויש כאלו העובדים לפי שכר טרחה גלובלי דבר העשוי להשפיע באופן משמעותי על עלותו של עורך דין פלילי. לכן חשוב בהחלט לבחון מספר אופציות לפני שמחליטים על בחירת עורך דין פלילי.

עורך דין פלילי בראשון לציון – משרד עורכי דין שאול דבח הינו משרד שממקום בראשון לציון עם ניסיון משפטי של עשרות שנים במתן שרות משפטי לתושבי ראשון לציון והסביבה כאשר המשרד מייצג קהל רחב בתחום הפלילי כמו: רופאים, רואה חשבון, אנשי היי-טק ואנשים מן השורה שנקלעו לעולם הפלילי בעל כורחם ומסיבות אחרות

דילוג לתוכן