תקיפת קטינה

להלן אירוע פלילי חמור, בו אין עורך דין דבח שאול, מייצג את את החשודות בדבר ביצוע עבירת התקיפה, אלא את הקטינה שנפלה קורבן למעשי האלימות, "נפגעת העבירה".

בערב תחילתו של החופש הגדול, בין שלל המסיבות והאירועים, נשכרו שירותיו של עו"ד דבח שאול על ידי משפחתה של קטינה, נערה בת 15 לערך, שנפלה קורבן לתקיפה קשה על ידי בנות שכבה מהתיכון בו היא לומדת.האירוע החמור התרחש במתחם הסינימה סיטי בראשל"צ, כאשר התקיפה התרחשה בשתי נקודות שונות במתחם וזאת כיוון שהנערה המוכה ניסתה להימלט על נפשה, ניסתה וכשלה ואותן תוקפות, גם הן אך נערות, השיגו אותה לאחר מרדף קצר והמשיכו להכותה נמרצות.לאירוע הקשה היו עדים רבים ממבקרי המתחם, אך לצערי, רק בהתערבות קציני הביטחון של הסינימה סיטי הנערה חולצה בשלום.

משטרת ראשל"צ פתחה בחקירה נמרצת בכדי לברר את הראיות לאשורן ובמקביל הנערה המותקפת, נבדקה על ידי רופאה תורנית בקופת החולים שאבחנה פגיעות רבות על גופה, החל מחבורות בפניה וכלה בשריטות בידיה, כאשר במהלך כל העת, עורך דין דבח שאול, מלווה את המשפחה ומייעץ להם כיצד להתנהל מול גורמי האכיפה לשם מיצוי מלא זכויותיהם.

עו"ד שאול דבח:"מדובר על תיק נוסף מיני רבים הנמצאים בטיפולי, תיק שמעיד שהמציאות עולה על כל דמיון ואת הצורך בשכירת שירותיו של עורך דין המומחה בתחום ובקי ברזי העולם הפלילי בכדי להשיג תוצאות מיטיבות – הפעם מיצוי זכויותיה של נערה צעירה, נפגעת עבירה, שנפלה קורבן למעשי אלימות מזוויעים במתחם בילוי, גם כן סוג של בילוי.

כולי תקווה שמשטרת ראשל"צ תמצה את החקירה בפרשה ותעביר את תיק החקירה לגורמים הרלוונטיים להגשת כתב אישום כנגד אותן קטינות שפגעו נמרצות במרשתי האומללה.

מרשתי, בני משפחתה ואנוכי סומכים ידינו על רשויות החוק שימצו את הדין עם אותן תוקפות אכזריות שעשו במרשתי שפטים".

התכנים באתר זה הינם פרי עטו של עורך דין שאול דבח, אשר תחום התמחותו הינו המשפט הפלילי על כל סוגי העבירות ובכל הערכאות השיפוטיות לרבות בתי משפט לנוער בתי דין צבאיים, דיוני מעצרים וליווי בחקירות משטרה ומצ"ח.
במידה ונעצרת ו/או זומנת לחקירה במשטרה ו/או הוגש נגדך כתב אישום, הנך מוזמן לפנות למשרדי באמצעות הטופס ליצירת קשר בתחתית הדף, או באמצעות אחד מפרטי הקשר הבאים:

משרד ראשי: רחוב משה לוי 11, ראשל"צ.
טלפון רב קווי: 03-5094509, פקס :153-3-5096509
נייד למקרי חירום וייעוץ דחוף: 052-2340999
בקרו באתר המשרד בכתובת: www.ds-lawyer.co.il

לשימת לב: אין לראות בתכנים המובאים באתר זה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לייעוץ משפטי. יודגש כי בכל הסתבכות עם רשויות החוק, יש להיוועץ לאלתר בעו"ד המתמחה בתחום הפלילי וזאת לשם קבלת ייעוץ משפטי ראוי, טרם קבלת החלטות בדבר התנהלות החשוד מול משטרת ישראל ו/או התנהלות נאשם מול הפרקליטות ובתי המשפט.

זכרו!!! ככל שתקדימו ותסתייעו בייעוץ משפטי ראוי, כך תקטינו את חשיפתכם לסכנות הטמונות בהליך הפלילי.

 

לשיתוף המאמר

שיתוף ב facebook
לשתף בפייסבוק
שיתוף ב linkedin
לשתף בלינקדין
שיתוף ב email
לשתף במייל
שיתוף ב whatsapp
לשתף בווצאפ

לקבלת עדכונים

לקבלת מידע נוסף ועדכונים חשובים בנושא

 
דילוג לתוכן