מאמרים פרי עטו של עו״ד דבח שאול בתחום המשפט הפלילי

מאמרים פרי עטו של עורך דין דבח שאול, כפי שפורסמו בעיתונות הכתובה, ידיעות אחרונות, גל גפן, רשת מקומוני my, מעריב ובכל מדורי ואתרי המשפט הרלוונטיים.

נהיגה בשכרות

נהיגה בשכרות הינה אחת מעבירות החמורות בפקודת התעבורה. כאשר נאשם מודה בביצוע נהיגה בשכרות, על השופט חלה חובה לפסול את רישיון הנהיגה שלו לתקופה שלא תפחת משנתיים של פסילת רישיון נהיגה בפועל, בנוסף על העונשים האחרים הקבועים בחוק.

קרא עוד »
שוטר מעכב אזרח צעיר

סגירת תיק החקירה במשטרה ללא הגשת כתב אישום

עורך דין פלילי שאול דבח, פרט לניהול תיקים פליליים סבוכים בכל הערכאות המשפטיות, מתמחה גם בהליכים של סגירת תיק חקירה במשטרה ללא הגשת כתב אישום.

למשרד עורך דין פלילי שאול דבח פונים מדי יום, לקוחות אשר נחקרו במשטרה, לא הוגש נגדם עדיין כתב אישום ומבקשים שעורך דין דבח יפעל לסגירת תיק החקירה.

קרא עוד »
עורכי דין מתדיינים

עורך דין פלילי שאול דבח מגלה את סודות החקירה במשטרה – ממה להזהר ומה כדאי לעשות בשביל לעבור בשלום חקירה במשטרה.

הליך הפלילי נפתח בד"כ בחקירה משטרתית. החקירה עוסקת סביב מעשה או מחדל שהנחקר, שהינו בגדר חשוד, נחשד בו ומהווה עבירה פלילית.

נחקר במשטרה לא חייב להיות עצור. אזרחים רבים מקבלים "הזמנה לחקירה" שבסופה שבים לעיסוקם או מוצאים עצמם בראשיתו של הליך פלילי, דרך מעצר על ידי קצין משטרה, מעצר על ידי שופט מעצרים תורן ועד כדי הגשת כתב אישום כנגדם – על כן החשיבות של שלב החקירה!!!

קרא עוד »
טביעת אצבע צבעונית

עילות לסגירת תיק פלילי

כאשר נפתח תיק פלילי כנגד חשוד כלשהו, רשות התביעה (משטרת ישראל או פרקליטות המדינה) יכולה להחליט בהמשך שיש מקום להעמיד את החשוד לדין ולהגיש כתב

קרא עוד »
No more posts to show
דילוג לתוכן