מאמרים – משפחה וגירושין

מאמרים פרי עטו של עורך דין דבח שאול, כפי שפורסמו בעיתונות הכתובה, ידיעות אחרונות, גל גפן, מעריב ורשת מקומוני my ובכל מדורי ואתרי המשפט הרלוונטיים.

עריכת הסכמי מתנה

עריכת סכמי מתנה היא תהליך מורכב הדורש תשומת לב מיוחדת לפרטים ולחוקים החולים בתחום. כאשר העריכה מתבצעת על ידי עורך דין, היא מתבצעת בהתאם למסגרת

למאמר המלא

צווי הרחקה

בניית תהליך משפטי הוגן ויעיל היא חיונית בעולם המשפט. צו הרחקה, הנפוץ גם בעולם המשפטי, הוא כלי משפטי שמשמש להגנת המעמד והביטחון של עורך הדין.

למאמר המלא

צווי הגנה

צו הגנה הוא כלי משפטי חשוב שמשמש להגנת זכויות ומעמדו של אדם במהלך הליך משפטי. לעורך דין, צו הגנה הוא כלי חיוני להגנה על הלקוח

למאמר המלא

בניית אסטרטגיית גירושין

כאשר מתמודדים עם תהליך גירושין, הבנייה של אסטרטגיית גירושין מתגבשת כמו תהליך מרוכז ומורכב. בניית אסטרטגיית גירושין מחייבת להתבסס על הבנת מקיפה של המציאות המשפטית,

למאמר המלא

צוואות

הצוואה היא בעצם הבעת רצונו החופשי של המצווה, מה ייעשה לאחר מותו, ברכושו ולעיתים גם בגופו. המצווה איננו כפוף לכללים אלו ואחרים וזכותו לצוות מה ייעשה ברכושו וגופו כאוות נפשו.

טרם עריכת הצואה, עורך דין גירושין ומשפחה שאול דבח, יושב עם המצווה, מקשיב בקשה רב לעיתים לסיפור חיים ארוך ומורכב ואז מקבל מהמצווה את ההנחיות הרלוונטיות לרכושו ואופן חלוקתו.

למאמר המלא

הסכמי ממון

לא אחת מגיעים אל משרדו של עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, אנשים שלא ברור להם מה הם רוצים ולא יודעים “לשים את האצבע” על הבעיה ובוודאי לא על הפתרון הראוי, יחד עם זאת הם הספיקו לשמע רסיסי “ייעוץ”, ממכרים, חברים וכל נותני העצות למיניהם.

למאמר המלא
זוג כועס על ספסל

שלום בית

לא אחת מגיעים אל משרדו של עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, אנשים שלא ברור להם מה הם רוצים ולא יודעים “לשים את האצבע” על

למאמר המלא
שוטר מעכב אזרח צעיר

עצות וטיפים למתגרשים

עורך דין פלילי שאול דבח, פרט לניהול תיקים פליליים סבוכים בכל הערכאות המשפטיות, מתמחה גם בהליכים של סגירת תיק חקירה במשטרה ללא הגשת כתב אישום.

למשרד עורך דין פלילי שאול דבח פונים מדי יום, לקוחות אשר נחקרו במשטרה, לא הוגש נגדם עדיין כתב אישום ומבקשים שעורך דין דבח יפעל לסגירת תיק החקירה.

למאמר המלא
דילוג לתוכן