052-2340999

מאמרים – משפחה וגירושין

צוואות

הצוואה היא בעצם הבעת רצונו החופשי של המצווה, מה ייעשה לאחר מותו, ברכושו ולעיתים גם בגופו. המצווה איננו כפוף לכללים אלו ואחרים וזכותו לצוות מה ייעשה ברכושו וגופו כאוות נפשו.

טרם עריכת הצואה, עורך דין גירושין ומשפחה שאול דבח, יושב עם המצווה, מקשיב בקשה רב לעיתים לסיפור חיים ארוך ומורכב ואז מקבל מהמצווה את ההנחיות הרלוונטיות לרכושו ואופן חלוקתו.

למאמר המלא

הסכמי ממון

לא אחת מגיעים אל משרדו של עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, אנשים שלא ברור להם מה הם רוצים ולא יודעים "לשים את האצבע" על הבעיה ובוודאי לא על הפתרון הראוי, יחד עם זאת הם הספיקו לשמע רסיסי "ייעוץ", ממכרים, חברים וכל נותני העצות למיניהם.

למאמר המלא
זוג כועס על ספסל

שלום בית

לא אחת מגיעים אל משרדו של עורך דין משפחה וגירושין שאול דבח, אנשים שלא ברור להם מה הם רוצים ולא יודעים "לשים את האצבע" על

למאמר המלא
שוטר מעכב אזרח צעיר

עצות וטיפים למתגרשים

עורך דין פלילי שאול דבח, פרט לניהול תיקים פליליים סבוכים בכל הערכאות המשפטיות, מתמחה גם בהליכים של סגירת תיק חקירה במשטרה ללא הגשת כתב אישום.

למשרד עורך דין פלילי שאול דבח פונים מדי יום, לקוחות אשר נחקרו במשטרה, לא הוגש נגדם עדיין כתב אישום ומבקשים שעורך דין דבח יפעל לסגירת תיק החקירה.

למאמר המלא
משפחה מתפרקת על רקע ים

משמורת ילדים

משמורת ילדים  עת מתגרשים בני זוג עולה שאלת הטיפול היומיומי בילדים המשותפים. בית המשפט פוסק למי מבני הזוג יועברו הילדים ותחת קורתו הם יגדלו ויחונכו.

למאמר המלא

חלוקת רכוש

חלוקת רכוש באופן מפתיע ובלתי ניתן להבנה, הסוגייה הקשה ביותר לגישור בין הצדדים קשורה לרכוש ואופן חלוקתו.לעיתים שכיחות נוצר מצב אבסורדי בו הצדדים המגיעים לבית

למאמר המלא
No more posts to show
דילוג לתוכן